DP11SVN20A30F
DP11S VER 20P NDET 30F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11SVN20A30F
DP11SVN20A30F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11SVN20A30F, dikey PCB montajlı incremental enkodördür. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip olan cihaz, devir başına 20 pulse çıkışı sağlar. 5V besleme voltajı ile çalışan bu enkodör, 15.000 döngü minimum rotasyonal ömürlü bir tasarıma sahiptir. PC pin terminasyon standardı ile bağlantı yapılır. Entegre switch fonksiyonu bulunmaktadır. Pulse çıkış tipinde tasarlanan ürün, konum ve hız ölçüm uygulamalarında, kontrol sistemlerinde ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V