DP11SVN20A15F
DP11S VER 20P NDET 15F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11SVN20A15F
DP11SVN20A15F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11SVN20A15F, dikey konumlandırma için tasarlanmış incremental rotary enkodörüdür. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktüatöre sahip bu bileşen, 20 pulse per revolution (PPR) çıkış sağlar. PCB montajı için through-hole termination stiline uygun olan bu enkodör, 5V voltaj beslemesiyle çalışır. Dahili switch özelliğine sahip olan ürün, detent mekanizması bulunmamaktadır. Minimum 15.000 devir ömrü ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol panelleri, ses cihazları ve pozisyon tespit sistemlerinde kullanılır. Pulse tipi çıkış ile dijital sistemlerde konum ve hız kontrolü için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V