DP11SVN15B30F
DP11S VER 15P NDET 30F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11S
DP11SVN15B30F Hakkında
DP11SVN15B30F, TE Connectivity tarafından üretilen 15 pulse per revolution çözünürlüğüne sahip incremental enkoder modülüdür. Dikey PCB montajı için tasarlanmış, 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre sahiptir. 5V çalışma voltajı ile pulse tipi çıkış sağlar. 15.000 devir minimum rotasyonel hayat ömrü ile endüstriyel uygulamalarda güvenilir performans sunmaktadır. Entegre switch özelliği bulunmadığında, detent mekanizması olmayan tasarımı, kontrol ve konum ölçüm sistemlerinde, yazıcı besleyici mekanizmaları, panel kontrolörleri ve endüstriyel otomasyon cihazlarında kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 15
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V