DP11SV2020A30F
DP11S VER 20P 20DET 30F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11SV2020A30F
DP11SV2020A30F Hakkında
DP11SV2020A30F, TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen 20 pulse'lı incremental rotary encoder'dır. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip olup, PCB'ye dikey montaj için tasarlanmıştır. Built-in switch ve detent mekanizması içerir. 5V besleme voltajında çalışan bu enkodör, pulse çıkışı sağlar ve her devir başına 20 pulse üretir. PC pin terminasyon stili ile bağlantı yapılan komponent, 15.000 döngü minimum rotational life'a sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, mekanik kontrol panelleri, ses sistemleri ve pozisyon algılama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V