DP11SV2020A20F
DP11S VER 20P 20DET 20F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11SV2020A20F
DP11SV2020A20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11SV2020A20F, inkremental rotary encoder türüdür. PCB through-hole montaj yöntemi ile dikey konumlandırılır. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip olup, 20 pulse per revolution çıkış sağlar. Dahili switch ve detent mekanizması bulunur. 5V besleme gerilimi ile çalışan cihaz, pulse tipi çıkış verir. PC pin terminasyon stiline sahiptir. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömrü ile endüstriyel kontrol panelleri, pozisyon göstergesi, ses/video cihazları ve kumanda birimleri gibi uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V