DP11SV2020A15F
DP11S VER 20P 20DET 15F M7*5MM
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
DP11S
DP11SV2020A15F Hakkında
DP11SV2020A15F, TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen 20 pulse per revolution (PPR) kapasiteli incremental rotary encoder'dır. 6mm çaplı düzeltilmiş aktüatöre sahip bu cihaz, PCB'ye dikey montaj için tasarlanmıştır. Entegre detent mekanizması ve built-in switch ile donatılı olup, 5V beslemede çalışmaktadır. PC pin terminasyonu ile bağlanır ve pulse tipi çıkış sağlar. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömrü bulunan bu encoder, endüstriyel kontrol sistemleri, cihaz kumanda panoları, ölçüm aletleri ve düzeltme uygulamalarında konum ve hız ölçümü için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent Yes
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Vertical
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 20
Rotational Life (Cycles Min) 15k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V