DP11SHN15A25F
DP11S HOR 15P NDET 25F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11S
DP11SHN15A25F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11SHN15A25F, yatay montajlı incremental enkodördür. 15 darbe/devir (PPR) çözünürlüğüyle, 5V beslemede çalışır ve pulse çıkış sağlar. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre sahip olan bu komponent, PCB'ye takma delik (through-hole) ile monte edilir. Rotational life 15.000 döngü minimaldir. PC pin terminasyon stili kullanmaktadır. Detent mekanizmasız tasarımı sayesinde, endüstriyel kontrol sistemleri, konum algılama uygulamaları ve otomasyonda kullanılan bir enkodördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent No
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V