DP11HN20B30F
DP11 HOR 20P NDET 30F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP11HN20B30F
DP11HN20B30F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen DP11HN20B30F, 20 pulse per revolution çıkışına sahip incremental enkodördür. Yatay (horizontal) montaj yapısına ve 6mm çaplı düzleştirilmiş aktuatöre sahip olan bu komponent, PCB through-hole terminasyonu ile bağlanır. 5V besleme gerilimi ile çalışan cihaz, pulse tipi çıkış sunmaktadır. PC pin terminal stilinde tasarlanmış ürün, rotational hayatı minimum 15.000 cycle olup, konum sinyali gerektiğinde kullanılan uygulamalarda tercih edilir. M7x7mm montaj boyutlarında tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V