DP11HN15A20F
DP11 HOR 15P NDET 20F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP11HN15A20F
DP11HN15A20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen DP11HN15A20F, 15 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğüne sahip bir incremental enkodördür. Horizontal yönlendirmeli, PCB üzerine through-hole montajı destekler. 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatörü ile mekanik konumlandırma sağlar. 5V beslemede çalışan cihaz, pulse tipinde çıkış üretir ve PC pin terminasyon stiline sahiptir. 15.000 döngü minimum rotasyonel ömre sahip olan bu enkodör, endüstriyel kontrol sistemleri, pozisyon algılama uygulamaları ve otomasyonda kullanılmaya uyundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V