DP09SHN12A25F
DP09S HOR 12P NDET 25F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP09SHN12A25F
DP09SHN12A25F Hakkında
DP09SHN12A25F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen horizontal PCB montajlı incremental enkodördür. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç actuator'a sahip olan bu bileşen, devir başına 12 pulse çıkış sağlar. 5V beslemede çalışan cihaz, PC pin ile terminatif edilmiş olup through-hole montaj yöntemiyle kullanılır. Detent mekanizmasından yöksündür ve minimum 30.000 döngü rotasyonel ömre sahiptir. Pulse çıkış tipindeki bu enkodör, pozisyon kontrolü, hız ölçümü ve sayım uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir inkremental feedback çözümüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent No
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V