DP09SH3015B20F
DP09S HOR 15P 30DET 20F M7*7MM
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
DP09SH
DP09SH3015B20F Hakkında
TE Connectivity ALCOSWITCH DP09SH3015B20F, 15 pulse per revolution'lı inkremental enkodör. 6mm çapında düzleştirilmiş aktuatörlü, yatay montajı için tasarlanmış, PCB through-hole bağlantı sağlar. 5V beslemeli, PC pin terminasyon, 30.000 döngü rotational life kapasitesine sahiptir. Entegre detent mekanizması ve pulse çıkışı ile endüstriyel kontrol uygulamaları, panel kontrolleri ve robotik sistemlerde konum ve hız ölçümü için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch Yes
Detent Yes
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Horizontal
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 15
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V