DP09SH3015A25F
DP09S HOR 15P 30DET 25F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP09SH
DP09SH3015A25F Hakkında
DP09SH3015A25F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen incremental enkodör olup, 15 pulse per revolution çözünürlüğüne sahiptir. Yatay (horizontal) montajı destekleyen bu bileşen, 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre ve detent mekanizmasına sahiptir. 5V besleme gerilimi ile çalışan cihaz, PC Pin termination kullanarak PCB'ye dik olarak monte edilir. Pulse çıkış tipinde olan enkodör, 30.000 döngü minimum rotational life'a ve 25mm montaj uzaklığına sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, pozisyon kontrolü, hız ölçümü ve sayma sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Part Status Active
Pulses per Revolution 15
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V