DP09SH1212B30F
DP09S HOR 12P 12DET 30F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP09SH1212B
DP09SH1212B30F Hakkında
DP09SH1212B30F, TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen incremental enkodördür. 12 pulse per revolution çıkışa sahip bu komponent, 6mm çaplı düzleştirilmiş uç actuatörü ve entegre switch fonksiyonu ile donatılmıştır. Horizontal yönelimli PCB through-hole montajı için tasarlanmış olan enkodör, 5V beslenme voltajında çalışır ve 30.000 döngüyle belirtilen rotational life'a sahiptir. PC pin termination stiline sahip bu komponent, pulse output tipi kontrol sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları, pozisyon tespiti gereken uygulamalar ve manuel kontrol mekanizmaları gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V