DP09HN12A30F
DP09 HOR 12P NDET 30F M7*5MM
Paket/Kılıf
Kategori
Enkodörler
Seri / Aile Numarası
DP09HN12A30F
DP09HN12A30F Hakkında
DP09HN12A30F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen 12 pulse per revolution (PPR) çözünürlüğüne sahip incremental enkodördür. Horizontal montaj yönelimli ve PCB through-hole montajına uygun olan bu komponent, 6mm çapında düzleştirilmiş uç aktuatöre sahiptir. 5V besleme gerilimi ile çalışan cihaz, pulse çıkış tipinde sinyal üretir. Detent mekanizması bulunmayan tasarımı ile mekanik konumlandırma gerekmeyen uygulamalara uyarlanmıştır. 30.000 döngü minimum rotational yaşam süresi ile kontrol sistemleri, bilgisayar periferleri, makine otomasyonu ve endüstriyel ekipmanlar gibi konumlandırma ve hız ölçümü gerekli cihazlarda kullanılır. PC pin terminal tasarımı hızlı ve güvenilir bağlantı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Encoder Type Incremental
Mounting Type PCB, Through Hole
Orientation Horizontal
Output Type Pulse
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V