DP09HN12A25F
DP09 HOR 12P NDET 25F M7*5MM
Seri / Aile Numarası
DP09HN12A25F
DP09HN12A25F Hakkında
DP09HN12A25F, TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen horizontal montajlı incremental enkodördür. 12 pulse per revolution çıkış karakteristiğine sahip olan bu komponent, 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktuatöre ve PCB through-hole montaj seçeneğine sahiptir. 5V besleme gerilimiyle çalışan cihaz, pulse tipinde analog çıkış üretir. Minimum 30.000 döngü rotasyonel ömrü ve PC pin termination stiliyle tasarlanmıştır. Kontrol sistemleri, hareket algılama, endüstriyel otomasyon ve pozisyon izleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent No
Part Status Active
Pulses per Revolution 12
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V