DP09H3015B20F
DP09 HOR 15P 30DET 20F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP09H3015B
DP09H3015B20F Hakkında
DP09H3015B20F, TE Connectivity ALCOSWITCH tarafından üretilen inkremental rotary encoderdir. 6mm çaplı düzleştirilmiş uç aktüatöre sahip olan bu komponent, 15 pulse per revolution çıkış sağlar. Horizontal montaj için tasarlanan cihaz, PCB through-hole terminasyon stili ile bağlanır. 5V besleme voltajı gerektiren encoder, detent özelliği bulunur ve 30.000 döngü minimum rotasyonel ömre sahiptir. Pulse tipi çıkış karakteristiği ile endüstriyel kontrol, mekanik konum belirleme ve hız ölçüm uygulamalarında kullanılır. M7x7mm montaj dimensiyonlarına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Built in Switch No
Detent Yes
Part Status Active
Pulses per Revolution 15
Rotational Life (Cycles Min) 30k
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V