DP09H1212B20F
DP09 HOR 12P 12DET 20F M7*7MM
Seri / Aile Numarası
DP09H1212B20F
DP09H1212B20F Hakkında
DP09H1212B20F, TE Connectivity ALCOSWITCH Switches tarafından üretilen incremental enkodördür. 12 darbe/devir çözünürlüğü ile dönen şaftların pozisyonu ve hızını algılamaya yönelik tasarlanmıştır. Pulse tipinde çıkış sunan cihaz, 6mm çaplı düzleştirilmiş aktuatörlü ve detent mekanizmasına sahiptir. PCB through hole montajına uygun olan ürün, yatay (horizontal) konumlandırmaya göre tasarlanmıştır. 5V besleme gerilimi ile çalışan enkodör, 30.000 devir minimum rotasyonel ömrü ile dayanıklı bir şekilde çalışır. PC pin terminasyon stili sayesinde kolay montaj sağlar. Endüstriyel kontrol sistemleri, mekanik kontrolörler ve konum algılama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Actuator Type 6mm Dia Flatted End
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 5V