DNA90YA2200NA
PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
DNA90YA2200NA
DNA90YA2200NA Hakkında
DNA90YA2200NA, Littelfuse tarafından üretilen yüksek voltaj güç doğrultucu diyot ürünüdür. SOT-227B (miniBLOC) pakete sahip bu bileşen, 2200V DC ters voltaj (Vr) uygulamalarında kullanılır. Maksimum 90A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 1.7V maksimum forward voltajına sahiptir. Diyot konfigürasyonu 2 çift common anode yapısında olup, şasi montajlı türdedir. -40°C ile 150°C arasında çalışan bu standart iyileşme hızlı diyot, endüstriyel güç kaynakları, kaynak makinaları ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 100µA @ 2200V ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 90A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 2200 V
Diode Configuration 2 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 90 A