DMA240YC1600NA
PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
DMA240YC1600NA
DMA240YC1600NA Hakkında
Temel özellikler: 240A ortalama doğrultma akımı, 1600V maksimum ters gerilim kapasitesi, -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı. 240A akımda maksimum 1.72V forward gerilim düşümü sunar. Standart recovery tipi olup recovery süresi 500ns'den büyüktür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 240A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1600 V
Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.72 V @ 240 A