DMA200YC1600NA
PWRDIODEDISC-RECTIFIER SOT-227B(
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
DMA200YC1600NA
DMA200YC1600NA Hakkında
DMA200YC1600NA, Littelfuse tarafından üretilen 200A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip güç doğrultma diyotu dizisidir. SOT-227-4 miniBLOC kasa tipinde chassis montaj için tasarlanmıştır. 1600V maksimum ters gerilim ve 1.23V maksimum ileri gerilim (70A'da) değerlerine sahiptir. 2 çift ortak katot konfigürasyonunda sunulan bu standart tip diyot, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 500ns üzerinde standart kurtarma hızına sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve yüksek akım doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1600 V
Diode Configuration 2 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.23 V @ 70 A