DMA10P1200UZ-TRL
POWER DIODE DISCRETES-RECTIFIER
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
DMA10P1200UZ
DMA10P1200UZ-TRL Hakkında
DMA10P1200UZ-TRL, Littelfuse tarafından üretilen 1200V ters yüksek voltaj özellikli silikon güç doğrultucu diyodudur. Surface Mount TO-252 (DPak) paketinde sunulan bu diyot, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 1.55V forward voltage ile çalışır. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu komponent, endüstriyel güç kaynakları, AC/DC konvertörleri, UPS sistemleri ve ağır elektrik uygulamalarında doğrultma işleminde kullanılır. Standard recovery karakteristiğine sahip olan diyot, 500ns'den yüksek reverse recovery time ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.55 V @ 10 A