DMA10P1200HR
POWER DIODE DISC-RECTIFIER ISOPL
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
DMA10P1200HR
DMA10P1200HR Hakkında
DMA10P1200HR, Littelfuse tarafından üretilen 1200V yüksek voltaj güç doğrultucu diyotudur. TO-247-3 paketinde sunulan bu fast recovery diyotu, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup ≤500ns hızlı geri kazanım özelliği sayesinde yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 1.23V@10A olan bileşen, -55°C ile 175°C çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir. Through hole montaj tipi ile tasarlandığı için endüstriyel ve tıbbi güç dönüştürme devreleri, welding equipment ve DC beslemeler gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 4pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISO247
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.23 V @ 10 A