DMA10IM1600UZ-TRL
POWER DIODE DISCRETES-RECTIFIER
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
DMA10IM1600UZ
DMA10IM1600UZ-TRL Hakkında
DMA10IM1600UZ-TRL, Littelfuse tarafından üretilen 1600V DC ters voltaj kapasitesine sahip standart recovery güç doğrultucu diyotudur. 10A ortalama doğrultulanmış akım ile tasarlanan bu diyot, AC/DC güç kaynakları, inverters, kaynak cihazları ve endüstriyel güç uygulamalarında kullanılır. TO-252 (DPak) SMD paket ile yüzey montajına uygun, 1.26V ileri voltaj düşümü ve 10µA ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. -55°C ile 175°C arasında güvenli çalışma sunar. Standart recovery hızı >500ns, yüksek voltaj uygulamalarında etkili doğrultma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 4pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.26 V @ 10 A