DM388AAAR11F
IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
DM388
DM388AAAR11F Hakkında
DM388AAAR11F, Rochester Electronics tarafından üretilen Digital Media System-on-Chip (DMSoC) türü bir dijital sinyal işlemci entegresidir. 970MHz saat hızında çalışan bu bileşen, 640kB on-chip RAM ve 48kB ROM bellekle donatılmıştır. McASP, I²C, SPI, UART/USART, Ethernet, USB, SD ve IrDA gibi çeşitli iletişim arayüzlerini destekler. 0°C ile 95°C arasında çalışabilen bileşen, 1.1V-1.35V çekirdek voltajı ve 1.35V-3.3V I/O voltajlarıyla çalışır. 609-LFBGA (16x16) paketinde sunulan bu DMSoC, medya işleme, görüntü işleme, ses işleme ve gömülü sistem uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 970MHz
Interface I²C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (48kB)
On-Chip RAM 640kB
Operating Temperature 0°C ~ 95°C (TJ)
Package / Case 609-LFBGA, FCBGA
Part Status Active
Supplier Device Package 609-FCBGA (16x16)
Type Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Voltage - Core 1.1V, 1.2V, 1.35V
Voltage - I/O 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V