DLLR-L10D-E1BD-C-NAV7
SENSOR PRESSURE 10" H2O
Seri / Aile Numarası
DLLR-L10D-E1BD-C-NAV7
DLLR-L10D-E1BD-C-NAV7 Hakkında
Amphenol tarafından üretilen DLLR-L10D-E1BD-C-NAV7, 10 inç su sütunu (25 kPa) maksimum basınç ölçüm aralığına sahip diferansiyel basınç sensörüdür. Temperature compensated özelliği ile -25°C ile 85°C arasında çalışır ve ±0.1% doğruluk sağlar. I²C ve SPI çıkış seçenekleriyle mikrodenetleyici entegrasyonu destekler. 1.68V ile 3.6V arasında beslenme gerektiren sensör, barbed port bağlantısı ve 8-DIP paket konfigürasyonuyla endüstriyel HVAC sistemleri, tıbbi cihazlar ve hava filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.1%
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 3.63PSI (25kPa)
Operating Pressure ±0.36PSI (±2.49kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Output 17B
Termination Style PC Pins
Voltage - Supply 1.68V ~ 3.6V