DLHR-L30D-E1BD-C-NAV8
SENSOR PRESSURE 30" H2O 18 BIT R
Seri / Aile Numarası
DLHR-L30D
DLHR-L30D-E1BD-C-NAV8 Hakkında
Amphenol DLHR-L30D-E1BD-C-NAV8, 30 inç su sütunu (49,83 kPa) maksimum basınca kadar ölçüm yapabilen diferansiyel basınç sensörüdür. 18-bit çözünürlükte I²C ve SPI çıkış seçenekleri sunmakta olup, ±0,25% doğruluk sağlayan bu transdüser sıcaklık kompanzasyonu özelliğine sahiptir. 1,68V-3,6V işletme voltajında çalışan sensör, -25°C ile 85°C arasında stabil performans gösterir. PCB direkt montaj uygulamalarında ve HVAC sistemleri, medikal cihazları, endüstriyel kontrol sistemleri gibi basınç izlemesi gereken uygulamalarda kullanılır. Barbed port tasarımı ve 8-DIP paket formatı kompakt tasarımlarda entegrasyonu kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Maximum Pressure 7.23PSI (49.83kPa)
Operating Pressure 1.08PSI (7.48kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Port Style Barbed
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.68V ~ 3.6V