DLH-L60G-E1BD-C-NAV8
SENSOR PRESSURE 60" H2O 18 BIT R
Seri / Aile Numarası
DLH-L60G
DLH-L60G-E1BD-C-NAV8 Hakkında
Amphenol DLH-L60G-E1BD-C-NAV8, 60 inç H2O (7.23 PSI / 49.83 kPa) maksimum basınç ölçüm aralığına sahip 18-bit dijital diferansiyel/vented gauge basınç sensörüdür. I²C ve SPI çıkış seçenekleri sunarak, PCB'ye doğrudan montaj için tasarlanmıştır. Temperature compensated yapısı ile -25°C ile 85°C arasında ±1.5% doğruluk sağlar. 1.68V ile 3.6V arası güç kaynağı gereksinimiyle düşük güç tüketimli uygulamalara uygundur. Barbed port stili ile basınç bağlantısı yapılabilen bu sensör, HVAC sistemleri, hava kalitesi monitörleme, tıbbi cihazlar ve endüstriyel ölçüm uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1.5%
Maximum Pressure 7.23PSI (49.83kPa)
Operating Pressure 2.17PSI (15kPa)
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Port Style Barbed
Pressure Type Differential/Vented Gauge
Supplier Device Package 8-DIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 1.68V ~ 3.6V