DLA10IM800UC-TRL
DIODE GEN PURP 800V 10A TO252
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
DLA10IM800UC
DLA10IM800UC-TRL Hakkında
DLA10IM800UC-TRL, Littelfuse tarafından üretilen 800V doğrultucu diyotudur. TO-252-3 (DPak) paketinde sunulan bu diyot, 10A ortalama doğrultulmuş akım ve 1.1V ileri gerilim düşüşü ile çalışır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Standard recovery tipi (500ns'den uzun) olan bu komponent, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde yer alan endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 10µA ters sızıntı akımı ile yüksek ters kapanış karakteristiği sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 10 A