DK336M025A9GAAKPLP
DK336M025A9GAAKPLP
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DK336M025A9GAAKPLP
DK336M025A9GAAKPLP Hakkında
DK336M025A9GAAKPLP, WEC tarafından üretilen 33 µF kapasiteli, 25 V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 10 kHz'de 81.25 mA, 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörler ve DC-DC dönüştürücü devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Aktif parça olarak kategorilendirilmiş ve polar yapısı ile doğru kutuplama gerektirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 81.25 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V