DK226M025A9GAAKPLP
DK226M025A9GAAKPLP
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
DK226M025A9GAAKPLP
DK226M025A9GAAKPLP Hakkında
DK226M025A9GAAKPLP, WEC tarafından üretilen 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount teknolojisine uygun radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömrü bulunmaktadır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 68.75 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, ses işleme ve dijital elektronik devrelerinde kullanılan bu kondansatör, kompakt PCB tasarımları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 68.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V