DK107M025A9HAAKPLP
CAPALUMINUM 100UF 25V 20% (6.3 X
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DK107M025A9
DK107M025A9HAAKPLP Hakkında
WEC üretimi DK107M025A9HAAKPLP, 100 µF kapasitansına ve 25 V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket türünde tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 178.75 mA ve 120 Hz'de 143 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, analog sinyal işlemede ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için uygun olan polar yapılı bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 178.75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 143 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V