DHG40C600PB
DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
DHG40C600PB
DHG40C600PB Hakkında
Littelfuse DHG40C600PB, 600V ters voltaj kapasitesine sahip bir güç diyotu dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, Common Cathode konfigürasyonlu 1 çift diyot içerir. Ortalama düzeltilmiş akımı diyot başına 20A olan bu fast recovery diyotu, 35 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, indüktif yük anahtarlaması, motor kontrol devreleri, AC/DC dönüştürücüler ve güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. 2.32V maksimum forward voltaj ve 30µA ters sızıntı akımı ile belirtilen özellikler sınır koşullarında ölçülmüştür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.32 V @ 20 A