DH336M100A9PAAKPLP
DH336M100A9PAAKPLP
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DH336M100A9PAAKPLP
DH336M100A9PAAKPLP Hakkında
DH336M100A9PAAKPLP, WEC tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı, 100V rated gerilimli Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. 10 kHz'de 187.5 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 187.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V