DFLS1150-7
DIODE SCHOTTKY 150V POWERDI123
Seri / Aile Numarası
DFLS1150
DFLS1150-7 Hakkında
DFLS1150-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen hızlı geri kazanma Schottky diyotudur. 150V ters gerilim dayanımına sahip bu bileşen, 1A ortalama doğrultulan akım kapasitesiyle çalışır. Surface mount POWERDI®123 paketi içinde sunulan diyot, anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve düşük ters diyot uygulamalarında kullanılır. 820mV maksimum ileri gerilim düşüşü ve 2µA ters sızıntı akımı ile verimli doğrultma işlemi sağlar. -55°C ile 175°C arasında güvenli çalışan komponent, 28pF @ 5V kapasitansına ve 500ns'den kısa geri kazanma zamanına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 28pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case POWERDI®123
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 820 mV @ 1 A