DFLS1100-7-G
DIODE SCHOTTKY 100V POWERDI123
Seri / Aile Numarası
DFLS1100
DFLS1100-7-G Hakkında
DFLS1100-7-G, Diodes Incorporated tarafından üretilen Schottky doğrultma diyotudur. 100V DC ters gerilim kapasitesine sahip bu bileşen, Surface Mount PowerDI®123 paketinde sunulmaktadır. 1A ortalama doğrultulmuş akım yeteneği ile güç uygulamalarında kullanılır. 770mV forward voltajı ve 350nA ters kaçak akımı (100V'da) karakterize edilmiştir. Fast recovery özelliği ile anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 175°C arasında çalışır. Şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 36pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 nA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case POWERDI®123
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 1 A