DFLR1400-7
DIODE GP 400V 1A POWERDI123
Seri / Aile Numarası
DFLR1400
DFLR1400-7 Hakkında
DFLR1400-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 400V 1A kapasitesinde bir silikon doğrultucu diyotudur. PowerDI®123 SMD paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS) ve benzer uygulamalarda AC'yi DC'ye dönüştürmek için kullanılır. 1.1V ileri voltaj düşüşü ve 3µA'lik ters sızıntı akımı ile standart hızda çalışan bu diyot, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-65°C ila 150°C) güvenilir performans sağlar. Surface mount montajı sayesinde yoğun PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case POWERDI®123
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowerDI™ 123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A