DFE10I600PM
DIODE GEN PURP 600V 10A TO220FP
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
DFE10I600PM
DFE10I600PM Hakkında
DFE10I600PM, Littelfuse tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery diyotudur. 600V ters kapanma voltajı ve 10A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesiyle çalışır. TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab paketinde gelen bu komponent, elektrik tedarik sistemleri, invertör devreleri, motor sürücüleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında ana ve yardımcı doğrultucu olarak kullanılır. 35 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ACFP
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 10 A