DDZX43-13
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
DDZX43
DDZX43-13 Hakkında
DDZX43-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen 43V nominal değerine sahip bir tekil Zener diyottur. SOT-23-3 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç derecelendirmesine ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. 90 Ohm maksimum empedans değeri ile karakterize edilen DDZX43-13, voltaj regülasyonu, transient koruma ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. 50nA ters sızıntı akımı ile düşük kayıp özellikleri vardır. Ürün güncel üretimde bulunmamakta olup, yerini daha yeni revizyonlar almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 33 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOT-23-3
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V