DDZ6V8CS-7
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
DDZ6V8CS
DDZ6V8CS-7 Hakkında
DDZ6V8CS-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 6.8V nominal değerine sahip tek bir Zener diyottur. 200mW güç kapasitesiyle tasarlanmış olan bu komponent, SOD-323 (SC-76) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±3% voltaj toleransı ile 6.8V sabitlenmesi sağlar. Maksimum 5Ω empedans ve 100nA ters kaçak akımı özellikleriyle voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 5 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V