DDZ4V3BSF-7
DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
DDZ4V3BSF
DDZ4V3BSF-7 Hakkında
DDZ4V3BSF-7, Diodes Incorporated tarafından üretilen 4.3V nominal voltajında bir Zener diyottur. 500 mW güç kapasitesi ile tasarlanmış olan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma devrelerinde kullanılır. SOD-323F SMD paketinde sunulan komponentin ±3% toleransı vardır. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu Zener diyot, 1V'de 10 µA ters kaçak akımı ve maksimum 130 Ohm impedansa sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde voltaj sabitlemesi için kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 130 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-323F
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V