DD710N16KHPSA2
DIODE MODULE GP 1600V 710A
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DD710N16KHPSA2
DD710N16KHPSA2 Hakkında
DD710N16KHPSA2, Infineon Technologies tarafından üretilen yüksek güç doğrultma uygulamaları için tasarlanmış bir diyot modülüdür. 1600V ters voltaj ve 710A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Seri bağlantılı diyot çifti konfigürasyonu ile sağlanan bu modül, konvektörlü şasi montajı ile tasarlanmıştır. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Standart hızda iyileşme (>500ns) özellikleri ile AC-DC dönüştürücü, kaynak sistemleri ve güç elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 710A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.31 V @ 2500 A