DD500S33HE3B60BPSA1
IHV IHM T XHP 3 3-6 5K AG-IHVB13
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DD500S33HE3B60
DD500S33HE3B60BPSA1 Hakkında
DD500S33HE3B60BPSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen yüksek güç doğrultma diyodu modülüdür. 500A ortalama doğrultulmuş akım ve 3300V maksimum ters voltaj kapasitesi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılır. İki bağımsız diyot konfigürasyonuna sahip bu komponent, standart diyot tipinde olup chassis montajı için tasarlanmıştır. 3.85V forward voltajı ile güç kaybı minimize edilmiş, -40°C ile 150°C arasında çalışabilen standart recovery hızlı diyodtur. Yüksek güç kaynakları, kaynak cihazları, endüstriyel invertörler ve AC/DC güç dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 500A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 A @ 1800 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package AG-IHVB130-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 3300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.85 V @ 500 A