DD285N02KHPSA1
DIODE MODULE GP 200V 285A
Seri / Aile Numarası
DD285N02KHPSA1
DD285N02KHPSA1 Hakkında
DD285N02KHPSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen 200V 285A kapasiteli Power Diode Module'dür. Chassis mount tipi, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu doğrultucu diyot modülü, -40°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 1.15V forward voltaj (800A'da) ve 200V maksimum reverse voltaj özelliğine sahip olan komponen, ortalama 285A doğrultulmuş akım (Io) kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Standard recovery karakteristiği (>500ns) ile AC/DC güç kaynakları, ince tıbbi cihazlar ve endüstriyel kontrol sistemlerinde doğrultma işlemi görmektedir. 20mA reverse leakage akımı 200V'da belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 285A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.15 V @ 800 A