DD260N14KHPSA1
DIODE MODULE GP 1400V 260A
Seri / Aile Numarası
DD260N14KHPSA1
DD260N14KHPSA1 Hakkında
DD260N14KHPSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen yüksek akım diyot modülüdür. 1400V ters gerilim ve 260A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu standart recovery diyot, 1 çift seri bağlı konfigürasyonla tasarlanmıştır. Şasi montajı için uygun olan bu modül, -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 800A'de maksimum ileri gerilimi 1.32V olan bu diyot, endüstriyel güç dönüştürme uygulamaları, AC/DC konvertörleri, inverterler ve yüksek güç rektifikasyon sistemlerinde kullanılır. 1400V'da 30mA ters sızıntı akımı ile nitelendirilmiştir. Ürün durumu Obsolete olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 260A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 mA @ 1400 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.32 V @ 800 A