DD171N18KHPSA1
DIODE MODULE GP 1800V 171A
Seri / Aile Numarası
DD171N18KHPSA1
DD171N18KHPSA1 Hakkında
DD171N18KHPSA1, Rochester Electronics tarafından üretilen yüksek voltajlı doğrultucu diyot modülüdür. 1800V ters voltaj ve 171A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içermektedir. Chassis mount tipi pakette sunulan bu standart hızlı kurtarma diyotu (-40°C ile 150°C arasında çalışır), 1.26V ileri voltaj düşüşü ile yüksek güçlü elektrik uygulamalarında, endüstriyel doğrultulayıcılarda ve yüksek voltaj güç kaynağı sistemlerinde kullanılır. 20mA ters kaçak akımı ile güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 171A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1800 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.26 V @ 500 A