DD1200S33K2CNOSA1
DIODE MOD 3300VA-IHV130-3-1
Seri / Aile Numarası
DD1200S33K2
DD1200S33K2CNOSA1 Hakkında
DD1200S33K2CNOSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen yüksek akım doğrultucu diyot modulüdür. 2 bağımsız diyot konfigürasyonuna sahip bu komponent, 1200A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 3300V DC ters gerilim derecesine sahiptir. Chassis mount tipinde block kasa ile sağlanan bu modül, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 3.5V forward voltajı ve 500ns'den daha yavaş recovery time'ı ile endüstriyel güç uygulamalarında, AC-DC dönüştürücülerde ve yüksek gerilim doğrultma devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır. Standard recovery karakteristiği ile >200mA akımda çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1200A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1700 A @ 1800 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Block, 4 Lead
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 3300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.5 V @ 1200 A