DD1000S33HE3B60BOSA1
IHV IHM T XHP 3 3-6 5K AG-IHVB13
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DD1000S33HE3B
DD1000S33HE3B60BOSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen DD1000S33HE3B60BOSA1, yüksek akım doğrultma uygulamaları için tasarlanmış bir diyot modülüdür. İki bağımsız diyot konfigürasyonu ile sunulan bu komponent, 1000A DC ortalama doğrultma akımı ve 3300V maksimum ters voltaj kapasitesi ile endüstriyel güç dönüştürme, inverter ve AC/DC uygulamalarında kullanılır. Chassis mount paketi ile sistem integre edilmesi kolaylaştırılmıştır. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında sabit performans sağlar. Standard recovery karakteristiği ve 3.85V forward voltage 1000A akımda, elektrik sistemlerinin verimli tasarımını destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 1000A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1000 A @ 1800 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package AG-IHVB130-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 3300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.85 V @ 1000 A