DCNSEV30-B
CONTACTOR 30A 900V 12VIN
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
DCNSEV30
DCNSEV30-B Hakkında
DCNSEV30-B, Littelfuse tarafından üretilen 30A kontaktörü olup, 900VDC anahtarlama gerilimi ile tasarlanmıştır. 12VDC bobinine sahip olan bu elektromekanik kontaktör, SPST-NO (tek kutup tek throw, normalde açık) konfigürasyonunda çalışır. 8VDC'de çalışır, 1.2VDC'de serbest bırakılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Stud ve tel kurşun terminer seçenekleriyle sağlanan cihaz, şasi montajı için uygundur. Endüstriyel uygulamalar, güç denetim devreleri, anahtarlama sistemleri ve kontrol panellerinde kullanılır. Aktif durum parçası olarak temin edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 900VDC - Nom