DCNLEV50-BAN
CONTACTOR 50A 900V 12VIN
Seri / Aile Numarası
DCNLEV50-BAN
DCNLEV50-BAN Hakkında
Littelfuse DCNLEV50-BAN, 50A kontaklı elektromekanik kontaktördür. 12VDC bobini ile çalışan bu cihaz, 900VDC anahtarlama voltajında maksimum 50A akım kapasitesine sahiptir. SPST-NO (1 Form X) kontakt konfigürasyonu ve yardımcı kontaklar içeren tasarımıyla, yüksek gerilim DC uygulamalarında geç anahtarlamaya olanak tanır. 8VDC'de işleme garantisi ve 1.2VDC'de serbest bırakma özelliği, güvenilir kontrol sağlar. Stud ve tel uçlarıyla bağlanan chasiss montajlı bu kontaktör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Enerji dağıtım sistemleri, endüstriyel otomasyonu ve DC motor kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 900VDC - Nom