DCNLEV100-ESN
CONTACTOR 100A 750V 48VIN
Seri / Aile Numarası
DCNLEV100
DCNLEV100-ESN Hakkında
Littelfuse DCNLEV100-ESN, 100A kapasiteli elektromekanik kontaktördür. 48VDC bobini ile çalışan ve 750VDC'ye kadar voltajı anahtarlama yeteneğine sahiptir. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) kontakt konfigürasyonunda bir form ile donatılmıştır. Chassis mount tipi montajı ve stud/tel uçlarıyla bağlantı seçenekleri sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kontaktör, 33VDC işletme voltajında tetiklenir ve 4.8VDC'de serbest bırakılır. Güç kontrol sistemleri, motor kontrol devreleri, sıcak hava tesisatı, endüstriyel otomasyon ve ağır yük anahtarlaması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 100 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 33 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Switching Voltage 750VDC - Nom